Geodeta Bytom
Geodeta Bytom

GEOEMBUD to firma blisko Bytomia, która świadczy usługi geodezyjne w zakresie: sporządzania map do celów projektowych, podziałów działek, wznawiania granic oraz wytyczania budynków. Nasza doświadczona kadra pomoże Państwu szybko i sprawnie przebrnąć przez każdy etap budowy. Ponadto do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dzięki czemu, jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę pod każdą osobę.

Oferta usług geodety

Geodezja to branża, która wymaga wyjątkowej staranności oraz dbałości o najmniejszy szczegóły. Z tego powodu podczas przeprowadzanych przez nas prac, wykorzystujemy tylko i wyłącznie najnowocześniejsze technologie pomiarowe. Dzięki nim mamy możliwość prowadzenia prac geodezyjnych z właściwą dokładnością, która zapobiega wszelkim uchybieniom, a także na usprawnienie przebiegu realizacji zamówienia i zlecenia. 

Geodeta Bytom – kontakt

Inwestycje budowlane są sporym wyzwaniem między innymi dlatego, że wiążą się z wyborem ekipy geodezyjnej, która stanie na wysokości zadania i sprawnie przeprowadzi wszystkie prace. Działania te są bardzo ważne, ale również trudne, dlatego też załoga naszych geodetów może zagwarantować potraktowanie każdego zlecenia z wyjątkową dokładnością, uwagą i zaangażowaniem. Dzięki na bieżąco rozwijanym umiejętnościom, poszerzanej wiedzy i zdobywanemu doświadczeniu mamy możliwość w pełni usatysfakcjonować Państwa efektami naszej pracy.

Realizujemy usługi geodezyjne w okolicy takich miast jak: Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Lubliniec, Częstochowa, Opole, Sosnowiec, Tychy, Strzelce Opolskie, Bytom, Toszek, Zbrosławice i Olesno. Zapraszamy do współpracy!