Geodeta Częstochowa
Geodeta Częstochowa

Geoembud jest firmą zajmującą się różnego rodzaju usługami geodezyjnymi i kartograficznymi w okolicach Częstochowy. Wiemy, że wiele inwestycji budowlanych jest sporym wyzwaniem dla dużej grupy naszych Klientów. Jedną z najważniejszych rzeczy, które mają ogromny wpływ, na przebieg prac jest firma, której zlecimy wykonanie zadania. Zaufanie to podstawa w tego typu sprawach, w końcu nie powierzymy tak istotnych prac byle komu. Geodeta Częstochowa jest miejscem, do którego możesz zwrócić się o pomoc w każdym momencie. Jesteśmy firmą godną zaufania, w którą uwierzyły już dziesiątki osób. Naszym głównym atutem jest precyzja i krótki termin realizacji zlecenia. Nasze działania prowadzimy szybko i sprawnie. Nasza kadra to zespół uzdolnionych, wykwalifikowanych osób, które traktują powierzone im zadania jak pasję. 

Nasza oferta

Geodeta Częstochowa jest firmą, która w branży geodezyjnej posiada spore doświadczenie. Poza odpowiednimi umiejętnościami i stosowną wiedzą wyposażeni jesteśmy w innowacyjne, funkcjonalne zaplecze techniczne. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pomagają nam zrealizować każde zlecenie z zakresu kartografii, czy geodezji. Do zalet naszej firmy Geoembud można zaliczyć krótki termin realizacji zadania oraz precyzje, z jaką podchodzimy do każdego zlecenia. Jak prezentuje się nasza bogata oferta? Świadczymy usługi w zakresie:

  • tworzenia map do celów projektowych oraz prawnych,
  • sporządzania map numerycznych,
  • pomiarów powykonawczych, sytuacyjno-wysokościowych i pomiarów objętości mas,
  • pomiarów powierzchni użytkowych hal, a także innych pomieszczeń,
  • obsługi geodezyjnej inwestycji,
  • tyczenia przyłączy, budynków i obiektów liniowych,
  • podziału nieruchomości,
  • rozgraniczeń,
  • wznowień granic,
  • planów schematycznych bocznic kolejowych.

Pracujemy tylko i wyłącznie na nowoczesnym sprzęcie geodezyjnym od renomowanych producentów. Nasza firma, która obsługuje również Klientów z Częstochowy, dokonuje pomiarów z wykorzystaniem zarówno metody klasycznej, jak i metody GPS. Geoembud jest chętny do współpracy z innymi firmami budowlanymi, pracowniami architektonicznymi, deweloperami oraz innymi podmiotami, które zajmują się wykonawstwem geodezyjnym.

Geodezyjne tyczenie budynków w terenie

Jest to proces, który polega na przestrzennym usytuowaniu budynków zgodnie ze sporządzonym wcześniej projektem, przy którym bardzo ważny jest fakt, aby szczegółowo ująć odległości względem granic nieruchomości oraz względem obiektów wznoszonych i istniejących. Jak się przygotować do geodezyjnego tyczenia budynków? Przede wszystkim powinno się posiadać pozwolenie na budowę. 

Geodeta Częstochowa – Kontakt

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług geodety w Częstochowie? W takim razie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Gwarantujemy, że odpowiedzą oni na każde pytanie, które dotyczyć będzie zakresu ich pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Geodeta Częstochowa to miejsce, któremu możesz zaufać. Nie wierzysz? Zadzwoń do nas.

Realizujemy usługi geodezyjne w okolicy takich miast jak: Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Lubliniec, Częstochowa, Opole, Sosnowiec, Tychy, Strzelce Opolskie, Bytom, Toszek, Zbrosławice i Olesno. Zapraszamy do współpracy!