Geodeta Tarnowskie GóryGeodeta Tarnowskie Góry do Twoich usług – szybko, rzetelnie i tanio!

Geoembud jest dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą usługi geodezyjne w Tarnowskich Górach i okolicy. Wykonujemy między innymi: mapy do celów projektowych, podziały działek, wznowienia granic, wytyczenia budynków. Nasza wykwalifikowana załoga pomoże Państwu w sposób profesjonalny zrealizować każdy etap budowy.

Mamy świadomość, iż wszelkie inwestycje budowlane są dla naszych Klientów sporym wyzwaniem. To działania niezwykle ważne, ale również trudne, dlatego też nasi tarnogórscy geodeci mogą zagwarantować potraktowanie każdego zlecenia z wyjątkową uwagą, precyzją i zaangażowaniem. Wynika to z wysokich kwalifikacji pracowników oraz doświadczenia zgromadzonego przez lata. Kadra geodetów z Tarnowskich Gór podejmie każde wyzwanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji wraz z paletą umiejętności geodezyjnych oraz życzliwym nastawieniem.

geodeta tarnowskie góry
Geoembud – Geodeta Tarnowskie Góry

Geodezja jest dziedziną wymagającą niezwykłej staranności i dbałości o szczegóły, stąd też w swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie pomiarowe. Pozwalają one zarówno na prowadzenie prac geodezyjnych z właściwą dokładnością zapobiegającą wszelkim uchybieniom, jak i na usprawnienie przebiegu realizacji zamówienia i zlecenia.

Usługi geodezyjne realizowane przez naszą firmę na terenie Tarnowskich Gór oferowane są w bardzo przystępnych cenach!

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia!

Zapraszamy do współpracy!

KONTAKT Z NAMI:

e-mail: pracownia@geoembud.pl
tel.: 792 019 140

GEOEMBUD Marek Janoszka

ul. Staropolska 20 B/4

42-600 Tarnowskie Góry