Geodeta Zabrze

GEOEMBUD to firma geodezyjna, która powstała z myślą o Klientach m.in. z Zabrza i okolic, oczekujących wykonania fachowych prac z zakresu geodezji i kartografii.

Profesjonalizm podparty szeroką wiedzą i doświadczeniem pozwala nam na zdobywanie coraz liczniejszej grupy zadowolonych Klientów. Posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możemy się podjąć nawet najbardziej nietypowych zleceń. Mapy geodezyjne do celów projektowych, tyczenie budynków, podziały nieruchomości oraz wszelkie inne usługi geodezyjne świadczymy na najwyższym poziomie.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, określając szczegółowo jego potrzeby i oczekiwania. Służymy również radą i fachową pomocą w określeniu i rozwiązaniu problemu. Geodezja wymaga precyzji, zastosowania odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, czego nam nie brakuje.

Zabrze i okolice to jeden z kilku obszarów naszej działalności (poza tym realizujemy zlecenia w okolicy Tarnowskich GórGliwic i Lublińca). Możesz z nami negocjować cenę, jesteśmy otwarci na każdą sugestię ze strony Klienta.

Jesteśmy chętni do współpracy z wszelkimi innymi firmami zarówno budowlanymi jak i pracowniami architektonicznymi, a także deweloperami oraz innymi podmiotami zajmującymi się wykonawstwem geodezyjnym.

Realizujemy usługi geodezyjne w okolicy takich miast jak: Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Lubliniec, Częstochowa, Opole, Sosnowiec, Tychy, Strzelce Opolskie, Bytom, Toszek, Zbrosławice i Olesno. Zapraszamy do współpracy!