Geodeta Sosnowiec
Geodeta Sosnowiec

Geodeta to specjalista w zakresie pomiarów nieruchomości gruntowych oraz sporządzania map i planów geodezyjnych. Jako firma zajmująca się usługami geodezyjnymi i kartograficznymi na terenie Sosnowica, staramy się podchodzić do każdego zlecenia starannie i precyzyjnie. W tym zawodzie nie ma miejsca na błędy. Wiele inwestycji budowlanych wiąże się z dużym wyzwaniem. Kluczem do poprawnego wykonania zadania jest dobór odpowiedniej firmy, która stanie na wysokości zadania. Wbrew pozorom to wcale nie jest takie proste, jak się początkowo wydaje. W końcu nie powierzymy naszego projektu byle komu. Nasza kadra pracowników składa się tylko i wyłącznie ze specjalistów, których wiedza i doświadczenie poparta jest wieloletni stażem w zawodzie. Geodeta Sosnowiec to miejsce, któremu możesz zlecić każde zadanie geodezyjne.

Oferta

Jako solidna firma geodezyjna posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki któremu jesteśmy w stanie dokładnie przeprowadzić nasze działania. Rzeczą, która nas charakteryzuje, jest bez wątpienia krótki czas realizacji zlecenia. Co można znaleźć w naszej ofercie? Do naszych usług zalicza się:

  • wykonywanie pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, pomiarów objętości mas oraz pomiarów powykonawczych,
  • sporządzanie map numerycznych, a także tworzenie map do celów projektowych oraz prawnych,
  • podziały nieruchomości, rozgraniczenia i wznowienia granic,
  • tworzenie planów schematycznych bocznic kolejowych,
  • tyczenie budynków, przyłączy i obiektów liniowych,
  • pomiary powierzchni hal użytkowych oraz innych pomieszczeń,
  • obsługa geodezyjna inwestycji.

Do czego służy mapa geodezyjna do celów projektowych?

Jest to dokument sporządzany podczas projektowania budowy oraz remontu i utrzymania obiektów budowlanych, które wymagają pozwolenia na budowę. Co powinna zawierać mapa do celów projektowych? Przede wszystkim wszelkie informacje o infrastrukturze podziemnej. Musi to być zarówno infrastruktura liniowa, jak i punktowa. Mapa do celów projektowych obejmuje swoim zasięgiem obszar, który otacza teren inwestycji w pasie minimum 30 m. Jeżeli będzie konieczne ustalenie strefy ochronnej (gazociągi) również teren tej strefy. Jako geodeta Sosnowiec zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby prace nad projektem były przeprowadzone z dbałością o najmniejszy szczegół.

Geodeta Sosnowiec – Kontakt

W przypadku, w którym nie jesteś pewien naszej oferty, zadzwoń do nas. Gwarantujemy, że nasi specjaliści znajdą rozwiązanie Twojego problemu. Geoembud to firma, która posiada odpowiednie zaświadczenia do wykonywanej pracy. Nasze prace przeprowadzamy z wykorzystaniem metody klasycznej oraz metody GPS. Ponadto jesteśmy chętni do współpracy z pracowniami architektonicznymi, deweloperami, innymi firmami budowlanymi, a także z podmiotami zajmującymi się wykonawstwem geodezyjnym, które nie zostały powyżej uwzględnione. Geodeta Sosnowiec wszystkich chętnych zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze usługi świadczymy dla Klientów z całego województwa śląskiego, co za tym idzie, obsługujemy również osoby z Sosnowca.

Realizujemy usługi geodezyjne w okolicy takich miast jak: Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Lubliniec, Częstochowa, Opole, Sosnowiec, Tychy, Strzelce Opolskie, Bytom, Toszek, Zbrosławice i Olesno. Zapraszamy do współpracy!