Geodeta Strzelce Opolskie
Geodeta Strzelce Opolskie

Szeroka wiedza, doświadczenie i pełny profesjonalizm w każdym aspekcie to trzy rzeczy, które cechują firmę GEOEMBUD. Jesteśmy firmą niedaleko miejscowości Strzelce Opolskie, która powstała z myślą o Klientach, którzy oczekują wykonania fachowych prac i zadowalających efektów w zakresie kartografii i geodezji

Oferta usług geodety

Czym się zajmujemy? Naszą specjalnością jest sporządzanie map geodezyjnych do celów projektowych, tyczenie budynków, podziały nieruchomości, a także wszelkie inne usługi geodezyjne, które świadczymy na wysokim, światowym poziomie.

Jako zaufani geodeci wiemy, czego oczekują od nas odwiedzający nas Klienci. Szczegółowo określamy ich potrzeby, a następnie przygotowujemy dla nich ofertę, która usatysfakcjonuje każdą osobę. W przypadku, w którym mają do nas Państwo pytanie, staramy się wyczerpująco na nie odpowiedzieć, aby rozwiać wszystkie wątpliwości i rozwiązać problem. Geodezja to dziedzina, która wymaga precyzji, zaangażowania, wiedzy i doświadczenia, firmie GEOEMBUD żadnej z tych rzeczy nie brakuje. 

Geodeta Strzelce Opolskie – kontakt

Obsługujemy Klientów między innymi z Tarnowskich Gór, Zabrza, Gliwic, Lublińca czy Strzelec Opolskich. Ponadto nasza firma geodezyjna jest chętna do współpracy z wszelkimi innymi firmami budowlanymi, pracowniami architektonicznymi, deweloperami oraz innymi podmiotami, które zajmują się wykonawstwem geodezyjnym.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług oraz do kontaktu z naszymi pracownikami. Usługi geodezyjne świadczymy na najwyższym poziomie.

Realizujemy usługi geodezyjne w okolicy takich miast jak: Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Lubliniec, Częstochowa, Opole, Sosnowiec, Tychy, Strzelce Opolskie, Bytom, Toszek, Zbrosławice i Olesno. Zapraszamy do współpracy!