Geodeta Olesno
Geodeta Olesno

Geoembud to firma, która świadczy kompleksowe usługi geodezyjne na terenie Olesna i okolic. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Posiadamy wszelkie uprawnienia, które są konieczne do wykonywania prac geodezyjnych.

Oferta usług geodety

W naszej firmie, która realizuje zlecenia również dla Klientów z Olesna, kładziemy duży nacisk na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Stosowne kwalifikacje zawodowe, rzetelność oraz wiedza poparta praktyką sprawiły, że posiadamy szerokie doświadczenie w kwestii realizacji wszelkiego rodzaju prac geodezyjnych. Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy w terminie, bez zbędnych opóźnień. Dzięki naszemu profesjonalizmowi zyskaliśmy liczne grono zadowolonych Klientów.

Nigdy nie osiadamy na laurach. Na bieżąco doskonalimy nasze umiejętności i poszerzamy swoją wiedzę o najnowsze technologie i ich zastosowanie dla potrzeb geodezji. Nie boimy się podejmować wykonywania nietypowych, trudnych i skomplikowanych prac. Ponadto do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z odpowiednią dozą zaangażowania.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy profesjonalne wykonanie każdej pracy geodezyjnej i kartograficznej.

Geodeta Olesno – kontakt

Jako zaufany geodeta dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz sprzętem najnowszej generacji. W trakcie realizacji wszystkich powierzonych nam zleceń kładziemy duży nacisk na jakość wykonywanych prac oraz na realizację ich w jak najkrótszym terminie.

Realizujemy usługi geodezyjne w okolicy takich miast jak: Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Lubliniec, Częstochowa, Opole, Sosnowiec, Tychy, Strzelce Opolskie, Bytom, Toszek, Zbrosławice i Olesno. Zapraszamy do współpracy!