Geodeta Zbrosławice
Geodeta Zbrosławice

Geoembud to firma geodezyjna, która swoje zlecenia realizuje w sposób kompleksowy. Obsługujemy Klientów ze Zbrosławic i okolicy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy etap budowy może być uciążliwy. Z tego powodu robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Państwu jak najszybciej i jak najdokładniej przebrnąć przez każdy etap budowy.

Oferta usług geodety

Nasi geodeci zajmują się świadczeniem usług geodezyjnych związanych z regulacją stanów prawnych nieruchomości, tzn. wykonujemy wznowienia granic nieruchomości w celu wyniesienia w teren zasięgu prawa własności do nieruchomości. Poza tym dokonujemy podziałów nieruchomości na potrzeby zmiany zagospodarowania terenu, a także podziałów wynikających z przepisów prawa.

Dysponujemy wykwalifikowaną załogą geodetów oraz sprzętem najnowszej generacji. Podczas realizacji każdego powierzonego nam zadania stawiamy przede wszystkim na jakość wykonanych prac. Ponadto dokładamy wszelkich starań w celu wykonania ich w jak najkrótszym terminie.

Geodeta Zbrosławice – kontakt

Nie boimy się podejmować realizacji nawet najbardziej nietypowych prac i skomplikowanych zadań. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Posiadamy wszelkie uprawnienia, które są niezbędne do wykonywania prac geodezyjnych. 

Realizujemy usługi geodezyjne w okolicy takich miast jak: Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Lubliniec, Częstochowa, Opole, Sosnowiec, Tychy, Strzelce Opolskie, Bytom, Toszek, Zbrosławice i Olesno. Zapraszamy do współpracy!