Geodeta Tychy
Geodeta Tychy

Czym zajmuje się geodeta? Geodeta to specjalista, którego zadaniem jest pomiar nieruchomości gruntowych, a także sporządzanie map i planów geodezyjnych. Geoembud to firma, która świadczy usługi kartograficzne i geodezyjne również w miejscowości Tychy. Dokładamy wszelkich starań, aby do każdego Klienta podchodzić indywidualnie. Nasze zlecenia wykonujemy z dbałością o najmniejszy detal. Takie działanie pozwoliło nam zgromadzić szerokie grono osób, dla których staliśmy się stałym usługodawcą. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w tym zawodzie nie ma miejsca na błędy. Geodeta Tychy postawił sobie za cel szybkie i sprawne wykonywanie zleceń. Podejmiemy się każdego zadania, którego zakres obejmuje działania geodezyjne. Mamy przyjemność pracować ze specjalistami, którzy w geodezji i kartografii siedzą już bardzo długi czas. Dzięki temu zgromadzili dużą wiedzę i nabyli odpowiednie umiejętności, aby być ekspertem w swojej dziedzinie. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

Dzięki naszemu zapleczu technicznemu, które jest wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, możemy wykonywać powierzone nam zadania na najwyższym poziomie. Dbamy, aby jakość naszej pracy była coraz lepsza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług, w których skład wchodzi:

  • tworzenie planów schematycznych bocznic kolejowych,
  • tyczenie budynków, przyłączy i obiektów liniowych,
  • pomiary powierzchni hal użytkowych oraz innych pomieszczeń,
  • obsługa geodezyjna inwestycji,
  • sporządzanie map numerycznych, a także tworzenie map do celów projektowych oraz prawnych,
  • podziały nieruchomości, rozgraniczenia i wznowienia granic,
  • wykonywanie pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, pomiarów objętości mas oraz pomiarów powykonawczych.

Wznowienia granic

Wznowienia granic dokonuje się w momencie, w którym istniejąca granica prawna została przesunięta, a znaki wyznaczające granicę zostały zatarte, zniszczone bądź uszkodzone. Czym jest granica prawna? Otóż jest to granica, co do której istnieje pełna dokumentacja geodezyjna, która pozwala odtworzyć tę granicę w terenie z wysoką dokładnością. Ponadto musi być ona potwierdzona prawomocnym orzeczeniem sądowym bądź ostateczną decyzją administracyjną. Zadaniem geodety jest przeprowadzenie szeregu czynności, które są konieczne, aby granice wznowić. Jego obowiązkiem jest opracowanie odpowiedniej dokumentacji, a także poinformowanie stron zainteresowanych. Po okazaniu wznowionych granic geodeta musi przygotować protokół graniczny.

Geodeta Tychy – Kontakt

Znalezienie firmy na terenie Tych, która solidnie wykona powierzone jej zadanie, często może być bardzo kłopotliwe. W takim razie, dlaczego warto zdecydować się na geodetę w Tychach? Ponieważ jesteśmy firmą, która dba o swoich Klientów i dostarcza im tylko i wyłącznie usługi na najwyższym poziomie. W przypadku, w którym potrzebujesz porady, zadzwoń do nas. Gwarantujemy, że odpowiemy na wszystkie pytania, które dotyczyć będą dziedzin, którymi się zajmujemy. Geodeta Tychy świadczy usługi w zakresie geodezji i kartografii. Nie wahaj się i już teraz skontaktuj się z nami.

Realizujemy usługi geodezyjne w okolicy takich miast jak: Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Lubliniec, Częstochowa, Opole, Sosnowiec, Tychy, Strzelce Opolskie, Bytom, Toszek, Zbrosławice i Olesno. Zapraszamy do współpracy!